.

.

2 парчиња виткање велосипед еден брзина велосипед центар завртки орев Фиксна Опрема велосипед центар завртка Велосипед Центри задната оска M10 завртка

2 парчиња виткање велосипед еден брзина велосипед центар завртки орев Фиксна Опрема велосипед центар завртка

Оценка на посетителот:

DEN 315.00 -6 %
DEN 335.52
Залиха
Достапно за нарачка

Име : Цвет Тапан Завртка Материјал : 7075 алуминиум легура Спецификации : M10 Најчесто се користи во мртвите лета, виткање велосипед центар центар центар замена, модификација, DIY. Предности : мала тежина, висока сила, нема рѓа.

Карактеристики на предлогот

Диск Планината:
Yes
категорија:
имајќи центар
Позиција:
Задните
Материјал:
Алуминиум
Систем За Сопирање:
V Кочница
Бренд Име:
MUQZI
Центар Дупка Број:
тапан завртка
Зборуваше Дупка:
тапан завртка

Купувачи како што избираат