.

.

Новодојдени 925 Sterling Silver Студ Обетки Црн Камен Монистра Студ Earring За Жените Накит Бесплатен Превозот Brincos

Новодојдени 925 Sterling Silver Студ Обетки Црн Камен Монистра Студ Earring За Жените Накит Бесплатен Превозот

Оценка на посетителот:

DEN 161.00 -16 %
DEN 191.52
Залиха
Достапно за нарачка


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Испорака Барање :
Цел Износ Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или Продавачот за Испорака Метод.
Цел Износ > $ 7, Испратите e Packet или Кина Пост Ail Mail.
Како да се купи :
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
UQBing
Обликотшема:
Топката
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Број На Модел На:
СМ-1589
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Sterling Silver
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
Назад Наоѓање:
925 Sterling silver

Купувачи како што избираат