.

.

Топла продажба на Недвижен Фото Дубаи арапски Лажичка Tulle Долги Ракави Кристал Beaded Bodice бал Свадба Фустани Булчински Gown FW25

Топла продажба на Недвижен Фото Дубаи арапски Лажичка Tulle Долги Ракави Кристал Beaded Bodice бал Свадба Фустани

Оценка на посетителот:

DEN 10925.00 -10 %
DEN 12139.20
Залиха
Достапно за нарачка


Внимание Ве Молиме :
1.Ако имате било какви сомнежи или треба било каква помош,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Вие исто така може да испрати пораки до нас или разговор со нас онлајн.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
2.Било какви промени на големината/color/посебни reauests не се прифатливи по ред поставени надминува 24 часа.
3.Ако ја надмине 24 часа,големина,ве молиме испратете порака до нас за да проверите, доколку тоа се уште не може да се промени за големината,бојата или детали.
Ве молиме исто така, се одложи за обработка на време на вашата нарачка. Ако вашата цел да надмине 48 часа и ние да се почне да се облекува,ние само може да наплата 50% ако сакате да ја откаже нарачката.
4.Ако вашата големина е плус големина (16 W,18 W,20 W,22 W,24 W,26 W),ние може да ви треба наплаќаат повеќе $15-$30.
5.Цената е само за облека,не се вклучуваат било какви додатоци како што се ракавици,јакна,свадбен превез,petticoat. Ако сакате тоа,ве молиме контактирајте со нас за детали.
6.За некои фустани, кои без слика за задниот дел детали,ние ќе го направи тоа ланче или патент up според стил. Ако ви се допаѓа назад со Чипка-up или на друго место,ве молам кажете ни во времето.
7.Боја застапеност може да се разликува кај различни монитор. За некои фустани што е референца сликата,вистинскиот фустан ќе бидат малку различни, како на оригиналната слика. Тоа ќе биде околу 90% слична како на сликата.
8. Понекогаш ќе има ДАНОК од вашиот Царински. Тоа е поврзано со млади луѓе земја на националната политика. Продавачот не може да се контролира. Ви благодариме за вашето разбирање. 9.Ако не ни кажете,ние ќе го направи вашиот фустан како стандард НАС големина како нашата големина на табелата.
Ако ви треба сопствени направени фустан,ве молиме да ни оставите порака да ни кажете вашиот точни мерења кога ќе го поставите цел : Биста,Половината,Колковите,Вашата висина од врвот на главата до подот без чевли,вашиот пета висина,рамо до рамо,рака должина,Bicep,Armhole.
10.Сите наши фустани се обичај прави,ние не прифаќа враќање на фустан ако нема проблеми со квалитетот.
Ако постојат проблеми со квалитетот,ве молиме имајте на ознаките на фустан (не се намали на ознаки)и контактирајте со нас.ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.

Карактеристики на предлогот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 14W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Назад Дизајн:
Ланче
Декорација:
Beading,Sequined,Кристално
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
FW25
Деколте:
Лажичка
Свадба Фустан Ткаенина:
tulle
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Ruolai
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
No
Име:
Beaded Долго Свадба Фустани
Објектот:
Вистински Фото Свадба Наметки
Производ Стил:
Обичај Прави Свадба Фустани
Стил:
Бал Свадба Партија Фустани
Повод:
Свадба Партии,Свадба Ceremoney
Околија:
vestido де noiva 2016 година
Точка име :
abiti da sposa
Големина:
Custom Made/Standard US size
Тип:
Долги Ракави, Булчински Свадба Наметки
објектот стил:
Tulle Свадба Фустани Наметки

Купувачи како што избираат