.

.

20PCS 8.5*8.5 mm притисни botton се префрлат на авто-заклучување тактилни прекинувачи за multimeter 8.5x8.5mm/ИСКЛУЧУВАЊЕ 6PIN Бесплатен превозот

20PCS 8.5*8.5 mm притисни botton се префрлат на авто-заклучување тактилни прекинувачи за multimeter 8.5x8.5mm/ИСКЛУЧУВАЊЕ

Оценка на посетителот:

DEN 88.00 -6 %
DEN 93.60
Залиха
Достапно за нарачка

Добредојдовте на Oweis Електроника (хонг конг) -Дорис продавница
Ние снабдувач Идентичен, Транзистори, Диоди,Switch,Конектор.. бидејќи на ограничен на системот, не можеме да ги стави сите во мојата продавница.
Ако ви требаат повеќе квантитет, или било што друго од Кина , ве Молиме контактирајте ме слободно. Јас ќе ви даде добра цена!
Напомена : ве Молиме да знаат дека, Кина обичните мали пакети не може да се следи!
- Уживајте во вашата шопинг
Купи Switch капа ,
ве молиме кликнете тука :
Гаранција - 90days гаранција . Плаќање - Можете да го користите вашиот cridit картичка или со другите, било прашање за плаќање ве молиме проверете го овој линк : Пратката - DHL, Fed Ex, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се сите достапни. - Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот. - Следење на веб-страница : www.17tack.net Увозните Даноци или Должности - Увозните давачки, даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот. Овие надоместоци се обезбедени од страна на купувачот. - Ако ти треба мене да declear помала вредност кога shiping вашиот парцела , те молам кажи ми! Повратни информации - Како вашата повратна информација е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Благодарам многу за вашето време. - Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден!

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
8.5*8.5 авто-заклучување префрлате
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1
сертификација:
CCC,RoHS
Карактеристики:
Авто-Заклучување

Купувачи како што избираат