.

.

Супер Едноставни Дрвени Часовници Кварц Мажи Жени Подарок Вистинска Кожа Бенд Модерна Природата Бамбус Аналогни Зглоб Види relogio masculino

Супер Едноставни Дрвени Часовници Кварц Мажи Жени Подарок Вистинска Кожа Бенд Модерна Природата Бамбус Аналогни

Оценка на посетителот:

DEN 662.00 -31 %
DEN 960.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на производот : 100% Природно Дрво Случај Движење : Кварц Бенд Материјал : Вистинска Кожа/Full Дрвени Dial Прозорец Материјал : Пластични Случај Материјали : Дрво Затворач Тип : Pin Тока/Хривнија Тока Кол Дијаметар : 4.5 cm прибл. Случај Дебелина : 1.2 см прибл. Бендот Ширина : 2.4 cm прибл. Бендот Должина : 24.0 cm прибл. (2.54 см=1.00 инчи) Напомена : види е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки. На Дрвени Watchband може да се прилагоди од страна на професионални види поправка алатки. Пакет Содржина : 1 × Дрво Види

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Затворач Тип:
Тока
Број На Модел На:
W243001
Случај Дебелина:
12mm
Случај Материјал:
Дрвени
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
24cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Ширина:
24mm
Dial Дијаметар:
45mm
Случај Обликот:
Круг
Dial Екранот:
Аналогни
Функција:
Рачно изработени/црна аналогни/вистинска кожа/ Дрвени Бенд
Кориснички Објект:
Yes
Тип На Објект:
Reloj де madera, reloj madera hombre
Пол:
Мажи
montre homme:
Relogio Masculino, saat erkekler, Reloj Hombre
мажите се види:
Види Мажите Часовник Човек
Движење:
Увоз Прецизни Јапонски Кварц Движење
Дрво Часовници:
Дрвени Часовници Кварц Часовници Мажи
види за човекот стилови:
Повик, Карактер и стил на Живот, Бизнис

Купувачи како што избираат