.

.

Wiper Ножот За Рено Megane 3 24+16 2 Парчиња ветробранското стакло 2008-тековно Природна Гума на Автомобилот Додатоци

Wiper Ножот За Рено Megane 3 24+16 2 Парчиња ветробранското стакло 2008-тековно Природна Гума на Автомобилот

Оценка на посетителот:

DEN 575.52
Залиха
Достапно за нарачка

Wiper Ножот За Рено Megane 3 24"+16" 2 Парчиња ветробранското стакло 2008-тековно Природна Гума на Автомобилот Додатоци
ФИТИНГ ПОЗИЦИЈА : Делови за пред прозорците на автомобилот
Состојба : НОВА
Производот Број : 24"+16"
Испорака : 1 сет (2 Парчиња)
Способен ДА : ЗА Рено Megane 3
Модел Година : 2008-Тековно
Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!!!
Услуга :
1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;
2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид e-mail;
Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

Карактеристики на предлогот

Објектот Должина:
Driver on the Left, Driver on the Right
Објектот Ширина:
24inch
Материјал Тип:
Природна Гума,Метал
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Име На Модел:
24+16
Бренд Име:
DR
Објектот Висина:
16inch
Објектот Тежина:
0.35kg
Специјални Функции:
Јасно Пред Windows
Материјал Тип:
Природна Гума
Година:
2008-тековно
Автомобил Направи:
ЗА Рено Megane 3

Купувачи како што избираат