.

.

1pcs Банана Сина Drawstring Памук, Лен Складирање Торба Подарок Бонбони Чај Накит Организатор Шминка Козметички Монети, клучеви, Вреќи 49006

1pcs Банана Сина Drawstring Памук, Лен Складирање Торба Подарок Бонбони Чај Накит Организатор Шминка Козметички

Оценка на посетителот:

DEN 39.00 -40 %
DEN 65.28
Залиха
Достапно за нарачка


Кликнете подолу категории за да видите повеќе
Добредојдовте во мојата продавница! Домаќинствата трговија на големо & Глобалната продаде Фабрика цена & Бесплатен превозот Секоја недела нови пристигнување испратите Уживаат сте шопинг време. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Материјал : памук, лен
Боја :
Сина со цртан филм банана
Големина на :
S : 14 Х 16 cm
М : 19 X 24 cm
L : 25 Х 32 см
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа . Превозот Смисла Ние ќе испорака на објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress.Со цел што можете да ја добиете вашата цел нормално,ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно. Политика на враќање Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. Целосна наплата, замена или замена е понуден. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L
Тип:
Складирање Кеси
Материјал:
Платно
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
SNb49006
Форма:
Три-димензионални Тип
Применливи Простор:
Гардероба
Шема:
Рамно Тип
Употреба:
Дребулии
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Капацитет:
3 големини
Спецификација:
3 sizes
Производот:
складирање торба
Категории на производи:
Складирање Кеси
Материјал:
Памук, Лен
Функција:
Складирање
Примена:
Канцелариски материјал, чевли, бонбони, козметика, разгледници, медицина
Стил:
Цртан филм
Боја:
S

Купувачи како што избираат