.

.

Топ Луксузен Бренд NAVIFORCE Мажите Аналогни Спортски Кварц Часовник Мажите Армија Воено Кожа Водоотпорен Зглоб види relogio masculino

Топ Луксузен Бренд NAVIFORCE Мажите Аналогни Спортски Кварц Часовник Мажите Армија Воено Кожа Водоотпорен Зглоб

Оценка на посетителот:

DEN 1056.00 -50 %
DEN 2111.04
Залиха
Достапно за нарачка


Опис 100% Нов и висок квалитет
Алармот outpout со 4 мин, Snooze
Ден, Датум и Време Дисплеј
Chrime на секој час
Хронограф со и 1/100 круг операција
Dual Core
Аналогни и Digial екранот
ЕЛ (Сино) функција
Час свири функција
Вода Reistant Спецификации Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик
Случај Дијаметар : 45mm
Случај Дебелина : 14mm
Бендот Материјал : Кожа
Бендот Должина (вклучуваат Случај) : 250mm
Бендот Ширина : 24mm
Тежина : 96g
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .1% 50.1% 29.6% 10.5% 4.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.4% 50.0% 14.3% 7.2% 7.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.1% 22.2% 30.3% 20.9% 15.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.0% 47.1% 31.4% 17.6% 3.9%
Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.5% 25.0% 47.9% 12.9% 10.7% Наплата
Ние прифаќаме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Купувачи се одговорни за враќање превозот на трошоците под никакви околности. Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и додатоци 30 дена гаранција од испратено датум. Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, пред да се вратат на неисправни објект
Ние се стремиме кон позитивни повратни информации за сите трансакции и ПОЗИТИВНА ОЦЕНКА со 5-ѕвездички. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе ви помогнат да се реши било кое прашање за вас Повратни информации ќе бидат оставени за секој купувач кој заврши трансакцијата и остави позитивни повратни информации до нас

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Функција:
Отпорен на вода,LED дисплеј,Престане да се Види,Авто Датум,Заврши Календарот,Недела Екранот,Шок Отпорни
Стил:
Спорт
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
25cm
Случај Дебелина:
14mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бренд Име:
NAVIFORCE
Број На Модел На:
NF9095
Бендот Ширина:
24mm
Dial Дијаметар:
45mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Материјал:
Легура
Движење:
Двоен Дисплеј
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи

Купувачи како што избираат