.

.

Нова За леново Јога 510 Јога 510-14 LCD Задниот Поклопец Собранието AP1JE000400 Црна

Нова За леново Јога 510 Јога 510-14 LCD Задниот Поклопец Собранието AP1JE000400 Црна

Оценка на посетителот:

DEN 1286.40
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Затворање Тип:
Не Патент
Бренд Име:
chau
Број На Модел На:
јога 510-14
Материјал:
ПВЦ
Пол:
Унисекс
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Пакет:
No
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Применливи модели:
јога 510-14
Шаблон Тип:
Црна

Купувачи како што избираат