.

.

Топла Крзно свила Перница Случај Шарлатан Постелнина Перница Солидна боја за еднократна Употреба Дома Кревет хотел Случај 48*74CM трговија на големо FG543

Топла Крзно свила Перница Случај Шарлатан Постелнина Перница Солидна боја за еднократна Употреба Дома Кревет

Оценка на посетителот:

DEN 353.00 -8 %
DEN 383.52
Залиха
Достапно за нарачка


Топла Крзно свила Перница Шарлатан Постелнина Перница Солидна боја за еднократна Употреба Дома Кревет хотел Случај 48*74 CM трговија на големо FG543
Големина : 74*48 CM+3 CM(возраст) = 29*18.8+1.1(возраст)Инчен
Pakage : 1 Pcs
Материјал : 100% полиестер
Цена се продаваат со 1 Pcs покрие срамот нема за пополнување

Карактеристики на предлогот

Големина:
480*740mm
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Тип:
Перница Шарлатан
тема count:
100TC
одделение:
одделение А
Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Стил:
Twill
Ткаенина Count:
30
Шема:
Предиво Обоена
Материјал:
100% Полиестер

Купувачи како што избираат