.

.

Да се намали Притисокот Ролери За Lanier СП 5200 5210 5200DN 5200S 5210DN 5210SF 5210SR Печатач,За Lanier СП 5200 5210 Fuser Ролери

Да се намали Притисокот Ролери За Lanier СП 5200 5210 5200DN 5200S 5210DN 5210SF 5210SR Печатач,За Lanier СП

Оценка на посетителот:

DEN 2879.04
Залиха
Достапно за нарачка


Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2. Убав и силен пакување; * 3. Конкурентна цена; * 4. 100% нови; * 5. Приватни етикета дизајнирање на услугата; * 6. Големи акции , Брза испорака; * 7. Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : 1 Парчиња / Многу Производот Модел : Компатибилен Fuser Ролери За Ricoh 5200 5210 да се намали Притисокот Ролери Осигурач Ролери ,Направени Во Кина За Ricoh Aficio СП 5200 S 5200 DN 5210 DN 5210 SF 5210 SR Печатач ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн. Експрес.
Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Молам да ме известите вашиот текот на денот контакт телефонски број, поштенски код, пред превозот.
Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации).
Услови :
Сите предмети се Сосема Нови.
Сите наши предмети ќе се стави во тетрапак . Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред цел.
Политика На Враќање :
Сите предмети има 7 дена Гаранција за квалитет. Без наплата се нудат. Само неисправни производи ќе бидат понудени.
1). Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши. Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни
2). Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Ви Благодарам Многу !

Карактеристики на предлогот

Тип:
Fuser Ролери
Број На Модел На:
СП 5200S 5200DN 5210DN 5210SF 5210SR
Бренд Име:
ДЕКЕМВРИ
копир делови:
Долниот Fuser Притисок Ролери,Ниска Fuser Ролери,Притисок Ролери
делови:
За Ricoh Aficio СП 5200S 5200DN 5210DN 5210SF 5210SR

Купувачи како што избираат