.

.

11x29mm Капка Монистра Gem Камен Бел Тибетански Сребро За Дама Партија Мода Dangle Кука Earring 1 Пар,трговија на Големо Бесплатен Превозот

11x29mm Капка Монистра Gem Камен Бел Тибетански Сребро За Дама Партија Мода Dangle Кука Earring 1 Пар,трговија

Оценка на посетителот:

DEN 227.00 -43 %
DEN 397.92
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
jbyzbsm
Број На Модел На:
zzy1226
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Капка Вода
Метали Тип:
тибетската сребро.
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Камен големина на:
11x29mm
Обликотшема:
Капка Вода
Материјал:
Пол:
Метали Тип:
сребро позлатен
Материјал:
Камен
Камен:
Вештачки Корални/Песочник/Тиркизна
Боја:

Купувачи како што избираат