.

.

ДВОЕН-Р 925 Фунта Сребро Обетки Жените Дијамант Ѕвезда Студ Обетки Трендовски Божиќ Подарок Бренд за Накит Нови CASE04658SA-1

ДВОЕН-Р 925 Фунта Сребро Обетки Жените Дијамант Ѕвезда Студ Обетки Трендовски Божиќ Подарок Бренд за Накит

Оценка на посетителот:

DEN 1847.00 -21 %
DEN 2338.08
Залиха
Достапно за нарачка


Бренд : ДВОЕН ПРСТЕН Предмет Тип : Обетки Метал Тип : 925 Sterling Silver Објект Тежина : Околу.0.95 g Главниот Камен : Вистински Дијамант Дијамантски Карат : Прибл.0.01 кт Дијамант Јасност : SI Дијамант Боја : H Камен Сечење : Многу Добро Сертификат : GIC Сертификат
Превозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот. Проценето време на испорака 15~60 дена. Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. 2.Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок. Совршена Услуга ви Благодарам многу за изборот на ДВОЕН ПРСТЕН. Ние се обезбеди враќање на услугата. 1. Ако ви се допаѓа : Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ја напушти 5 ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни, ве молиме не директно остави негативни повратни информации, само се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. 2. Квалитетот проблем : Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, сепак понекогаш некои може да се оштетени за време на транспортот. Ако најдете некоја квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме сите нашите најдобри за решавање на проблемот за вас. 3. Не ми се допаѓа тоа : За која било причина не ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте не по порака. Ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе. Ние ќе рефундирање на дека по добиете врати производот.

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
ДВОЕН ПРСТЕН
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен:
дијамант
Пол:
Жените
Назад Наоѓање:
earring пост
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Дијамант Карат Тежина:
0.01 кт
Сертификат Број:
P1610002917
Дијамант Намали:
добро
Certificate Type:
GIC
Обликотшема:
Ѕвезда
Повод:
Годишнина
Страна Камен:
Никој
Бели Дијаманти Боја:
H
Број На Модел На:
CASE04658SA-1
Дијамант Јасност:
SI1
Дијамант форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
дијамантски обетки
Метал Тип:
солидна 925 sterling silver
Предност:
Бренд парична казна Накит
Материјал:
Вистински Дијамант
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
Примена:
Женски / Жени / Девојки
Пакет:
Подарок кутија + подарок торба +превозот торба
превозот:
Бесплатен превозот
кориснички:
Прифати Личен кориснички
Повод:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Партија

Купувачи како што избираат