.

.

За Новиот Nissan Murano 2015 Година Автомобил Налепници Кочница Светлина Заштитна Налепница Случај на Карбонски Влакна Автомобил Стил 1pc

За Новиот Nissan Murano 2015 Година Автомобил Налепници Кочница Светлина Заштитна Налепница Случај на

Оценка на посетителот:

DEN 120.00 -8 %
DEN 130.08
Залиха
Достапно за нарачка


За Новиот Nissan Murano 2015 2016 Година Автомобил Налепници Кочница Светлина Заштитна Налепница Случај на Карбонски Влакна Автомобил Стил 1pc
1.Име На Производ:Автомобил Налепници
2.Боја:црна
3.Материјал:карбонски влакна
4.Пакет : 1pc
Повратни информации
Би можеле да ни дадете добар фидбек и Целосна 5 ѕвезди за опис,превозот,комуникација ако не сте задоволни.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас одеднаш,ние ќе ви одговори што е можно поскоро откако ќе ја прочитате.
Ако стварта е оштетена,скршени и не можат да се користат и,ве молиме контактирајте со нас одеднаш, тогаш ние ќе рефундирање на вашите плаќање или испраќање на нови една за вас, ако ви се допаѓа.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
MyHung
Име На Модел:
20143
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Задните Шофершајбната
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Карбонски Влакна Заштитник
Модел:
ОЕМ
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
категорија:
Карбонски Влакна

Купувачи како што избираат