.

.

1pcs Автомобил стил Црна Конзола Опрема Shift Панел Налепница декоративен Поклопец Трим рамка Decal Карбонски Влакна За Jeep Compass 2011-15

1pcs Автомобил стил Црна Конзола Опрема Shift Панел Налепница декоративен Поклопец Трим рамка Decal Карбонски

Оценка на посетителот:

DEN 200.00 -5 %
DEN 210.72
Залиха
Достапно за нарачка

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета.
Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Ве молиме да користите детергент за чистење на површината на целта пред се држи го.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Ние и ветуваме на 100% Сосема Нов и Добар Квалитет
Материјал : Јаглерод Влакна
Боја : Како на сликата шоу
Лесен и Брз за инсталација, Автомобилската Лепило 3 M лента е во прилог.
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Тоа е невозможно да го поправат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме!
. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од приемот на 30 дена во оригинално пакување.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставање на порака, ви благодариме!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат метод.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.
Сите трошоците за превозот се неповратни.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум. Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се
купувачот одговорност.
Пакет се вклучени : 1 Компјутер Конзола Опрема Shift Панел Декорација Покривање на Вратите Налепница
1. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Име На Модел:
SPC001
Објектот Тежина:
00kg
Објектот Ширина:
00inch
Година:
План за 2011-2015 години Автомобил стил
Објектот Должина:
00inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Објектот Висина:
00inch
Одговара за:
Jeep Compass план за 2011-2015 Автомобил-стил
Количина:
1pcs
Бои:
(Како што сликите покажуваат) Црна и Кафеава
Procust тип:
Автомобил decortions авто accssories

Купувачи како што избираат