.

.

отворено гумени купола шатор гумени настан шатор автомобил шатор BG-A1227 играчка шатор

отворено гумени купола шатор гумени настан шатор автомобил шатор BG-A1227 играчка шатор

Оценка на посетителот:

DEN 47040.00
Залиха
Достапно за нарачка

Нашата цел е да се добие на клиентите задоволство.
Бесплатен превозот информации :
Почитувани купувачи,бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно треба вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ве молиме бидете сигурни дека бојата што сакате,нашиот систем ќе брод автоматски,генерално,се менува бои не дозволува. Увозни давачки, даноци, цени и брокерските провизии,кои типично се собираат по испораката или пикап,се на купувачот одговорност и не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Payment Terms
1.
Повратни информации
1.Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по добивањето на плаќање.Освен некои земји и APO или FPO адреси. слични шатори :
Зошто да го одберете нас?
Дизајн :
Со 11 Професионални дизајнери
Над 10 години искуство во надувување
Авто-дизајнирани производи над Илјада;
3 D моделирање парче одлуки технологија
Иновации, Иновации и Иновациите!
Се прилагодите? Испратете ни фотографии, ние ви даде гумени производ над 90% сличност.ако не ви припаѓа на овие земји и области, pls контактирајте нè за потврда на превозот цена пред да се направи исплата. Сериозни купувачот само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.
Се Враќа&Наплата
1.Ве молиме внесете детални примачот информации,вклучувајќи име,одредена адреса,поштенски код,тел,така што можете да добиете на вашите стоки побрзо, без одлагање.Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адреса.
Рок На Плаќање
Alipay,T/T,Western Union,Paypal,итн
Време На Испорака
2-7 работни дена по приемот на вашата исплата.Ruturn превозот цена е платена од страна на купувачот.
Тип на објект
гумени шатор
Точка име
7m отворено гумени купола шатор гумени настан шатор автомобил шатор Кина снабдувач
материјал
оксфорд ткаенина
Големина
како примерок
додатоци
компресор,јажиња,песочни перници,носејќи вреќа,поправка на комплет
Употреба
настани,забава,промоции,Реклама и така натаму.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, ние ќе ви ги даде задоволително решение пред да ја напушти Неутрален или Негативен Фидбек. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава пред наддавање/купување за да се утврди она што трошоците ќе биде, и да се обезбеди објект што се купување е легална во својата земја.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Можете да платите со користење на Visa TT,Western Union, Paypal,Alipay.
Примена
Рекламирање/голем настан/градинка/семеен центар/партија/прослава/
забавен парк/онлајн продавница,Изнајмување бизнис, забавен парк, партија, клуб,
парк, играње центар,отворен за забава, двор забава и секој друг бизнис функција
.Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или враќање на пари, ве молиме контактирајте ме кога ќе се вратите назад.
За НАС
1.
Превозот Совети
1. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Delivery Details
1 Во Светот Превозот.Наредбите обработени навремено плаќање по верификација. ви благодариме за вашиот вид разбирање.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
BingoQiMO
Возраст Опсег:
> 8 години
Број На Модел На:
BG-A1227
Карактеристики:
Гумени,Свитлива
Тип:
Шатор
Предупредување:
Никој
Материјал:
Оксфорд ткаенина
кориснички:
Да,на располагање
Материјал:
210D Засилен Оксфорд Ткаенина
Воздушниот Компресор:
110V/220V
боја:
како фотографија или прилагодите
Примена:
отворен настан/промоција
Големина:
7m diameter

Купувачи како што избираат