.

.

Дома Мебел троседот перница мат елени Принцот ткаенина позиционирање жакард ткаенина декоративна ткаенина, облека 48*48cm

Дома Мебел троседот перница мат елени Принцот ткаенина позиционирање жакард ткаенина декоративна ткаенина,

Оценка на посетителот:

DEN 384.00
Залиха
Достапно за нарачка


2747404679919513 ТОПЛА US $ 13.00 /метар US $ 8.00 /метар US $ 12.00 /метар US $ 13.80 /метар US $ 11.00 /метар US $ 30.00 /метар US $ 17.00 /метар US $ 18.00 /метар US $ 11.00 /метар US $ 12.00 /метар US $ 7.00 /метар US $ 25.00 /метар
2747404679917051 ЉУБОВТА US $ 8.00 /парче US $ 12.00 /метар US $ 8.00 /парче US $ 20.00 /парче
Големина Големина : 48*48cm Материјал Материјал : Памук и лен помеша и имаат поминато и имаат поминато и имаат поминато и имаат поминато и имаат поминато и имаат поминато и имаат поминато Грам губење Тежина : тежина од околу 100 грама
и имаат поминато и имаат поминато Боја Боја : Мулти боја се Намали Собирање : 2 - 3% Прирачник за мерење на сечење, тешко е да се избегне има грешка о ~ (грешка опсег од 1-3 см)
и имаат поминато и имаат поминато 1 големината е : 50 * 50 cm плоштадот на единечно зрно крпа; Не перници ви препорачуваме да се купи 2 парчиња; исто така, Може да се направи AB лице перница
1 парче е 48 * единствено еднострана платно е 48 cm; 1 парчиња за 90-100 G
Сонцето победи, боја на бојата, боја не е бела боја ma;
Кафе боја е жолта elk облека не е бело.
Се земаат во вид на различни светлина и монитори, боја разликата е неизбежна (но суров материјал не е готов производ)

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ROMANZO
Техника:
Плетени
Шема:
Извезена
Материјал:
Лен / Памук
Тип:
Geotextile Ткаенина
Функција:
Анти-Pilling
Тип На Производ:
Органски Материјал
Ширина:
48cm
Стил:
Dobby
Nonwoven Техника:
Термо-Спои
Плетени Тип:
Tricot

Купувачи како што избираат