.

.

Нови 600D Најлон Воена Тактичка Ранец Патување Пешачење Возење Лов Рамо Кеси Крстот Тело Гласник Торба Кавер-Градите Торба

Нови 600D Најлон Воена Тактичка Ранец Патување Пешачење Возење Лов Рамо Кеси Крстот Тело Гласник Торба Кавер-Градите

Оценка на посетителот:

DEN 1343.00 -49 %
DEN 2633.28
Залиха
Достапно за нарачка


Нови 600 D Најлон Воена Тактичка Ранец Патување Пешачење Возење Лов Рамо Кеси Крстот Тело Гласник Торба Кавер-Градите Торба КАРАКТЕРИСТИКИ : 1 тактички торба, персоналните, кул
2 дали кампување кеси, слободно кеси, но, исто така, може да пакет на Таблет КОМПЈУТЕР
3. 600 D најлон шифрирана воени прописи, потрајни
4 капацитет за складирање, диверзификација простор дизајн
Фабрички квалитет, добредојдовте на големо
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!

Карактеристики на предлогот

Тип на спорт:
Лов
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Пол:
Унисекс
Боја:
Маскирна
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра

Купувачи како што избираат