.

.

Природни црвени гранат гем pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан голем Плоштад жените свадба парична казна накит

Природни црвени гранат гем pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан голем Плоштад

Оценка на посетителот:

DEN 3185.00 -16 %
DEN 3792.00
Залиха
Достапно за нарачка


Природни црвени гранат гем pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан голем Плоштад жените свадба парична казна накит
Природни бои скапоцен камен се различни, сите ние сме вештачка мозаик, па вистинските природни турмалин pendant боја аранжман и сликата не е сосема идентични,Ние се случајни пратката. Се надевам дека ќе можат да го разберат нас добро,ви благодарам!
Ве молиме имајте во предвид :
(1) $79 е цената на еден Pendant.
Главната скапоцен камен : природни гранат, камен Големина : 23p3*3мм
Метал тип : 925 sterling silver Страна камен : циркони
Ние ќе ви даде 925 сребрен ѓердан како подарок за да одговара на pendant.
Постојат 40cm и 45см на должината, ве молиме да ни кажете кои должина ви се допаѓа.
Инаку ние ќе default за да ја испратите 45см должина.
Ако сакате друга големина камења, можете да ни кажете, други големини за природни скапоцен камен може да се прилагоди .

Карактеристики на предлогот

Гем Боја:
Црвена
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
SC
Бренд Име:
URORU
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
dz041-4
Стил:
Тренди
Certificate Type:
CNAS
Обликотшема:
Лице
Главниот Камен:
гранат
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
боја:
Црвена
Главната Скапоцен Камен:
природни гранат
Метал Тип:
925 Sterling silver
Страна Камен:
цирконот

Купувачи како што избираат