.

.

AQK(AQK) ЕДНА четвртина од BJD MiniFee Rheia BJD кукла мода девојка

AQK(AQK) ЕДНА четвртина од BJD MiniFee Rheia BJD кукла мода девојка

Оценка на посетителот:

DEN 2931.00 -29 %
DEN 4128.00
Залиха
Достапно за нарачка

Драг пријател : здраво добредојдовте на нашиот магазин. Ние продаваме бебе не вклучуваат облека и чевли, не се лажни коса и чевли и така натаму додатоци.
Слободно да се испрати еден пар очи

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела кожа, Тен, Розова кожата, Нормална кожа
Големина:
makeup, NO makeup
Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Димензии:
1/4
Материјал:
Смола
Карактеристики:
Цртан филм,Образовни,DIY Играчка,Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Бренд Име:
AQK
Тип:
Етничките Кукли,Мода Кукла,Matryoshka Кукла
Mfg Серија Број:
Моден

Купувачи како што избираат