.

.

Есен и зима круг вратот со долги ракави паун пердуви везени sweatshirt чисто спортски плус дебела сомот одговараат на жените

Есен и зима круг вратот со долги ракави паун пердуви везени sweatshirt чисто спортски плус дебела сомот одговараат

Оценка на посетителот:

DEN 1763.00 -49 %
DEN 3456.00
Залиха
Достапно за нарачка


Есен и зима круг вратот со долги ракави паун пердуви везени sweatshirt чисто спортски плус дебела сомот одговараат на жените
Бои
Црна и зелена може да избере
Големина
Блузи Должина (CM)
Рамо (CM)
Биста (CM)
Sleeve Должина (CM)
S
60
38
90
59
М
61
39
94
60
L
62
40
98
61
XL
63
41
102
62
Панталони Големина На :
Големина
Панталони Должина (CM)
Половината (CM)
Хип (CM)
Бедрото Обемот (CM)
S
93
64-68
92
48
М
94
68-72
96
50
L
95
72-76
100
52
XL
96
76-80
104
54

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Тежина:
1.2kg
Ткаенина Тип:
Плетени
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
HZ1138
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Тип:
Zip-up
Sleeve Должина(cm):
Целосна

Купувачи како што избираат