.

.

Лолита Слатка Принцеза Шарени Велигден Bunny и Јајца Печатени Здолниште со Помешани Возбудува

Лолита Слатка Принцеза Шарени Велигден Bunny и Јајца Печатени Здолниште со Помешани Возбудува

Оценка на посетителот:

DEN 2063.52
Залиха
Достапно за нарачка


Име На Производ :
Лолита Слатка Принцеза Шарени Велигден Bunny и Јајца Печатени Здолниште со Помешани Возбудува Бесплатен Превозот
Материјал :
Полиестер, Памук
Answer : ___________________________ Note : Здолниште само, petticoat не се вклучени.
Здолниште Големина во CM големина Половината(cm) Колковите (cm) Должина(cm) S 70 90 47-52 М 74 95 47-52 L 78 105 47-52 XL 86 110 47-52 XXL 92 115 47-52
Сите наши Lolilta Фустани се сопствени направени. Прилагодување на времето 7-15 дена. Ако имате потреба од брзање цел, ве молиме контактирајте со сервисот.
Ако има било каков проблем со фустанот, ве молиме контактирајте со нас со 48 часа, ние ќе ви даде најдоброто решение. Со текот на времето покажува дека сте го прифати производ, нашата продавница повеќе нема да бидат прифатени.
Квалитетот проблем дефиниција
А,Постојат очигледни дупки во ткаенина,има obviouslystains не можат да се исчистат
Б,Лево и десно значајни асиметрија.
C,Скршени патент
D,А поставите големината не е завршена.
E,Ние не прифаќаме како причини за враќање/размена како "не ми се допаѓа бојата', 'боја разликата', 'не е убава како јас мисла', 'премногу големи', 'премногу мали", "не е удобен за носење'. Ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да нарачате ако имате било какви прашања.
^_^ Ви посакуваме среќен шопинг
Наплата/Размена. 100% Пари гаранција за враќање на секој објект, Реконструкција/Размена во рок од 1 недели ако незадоволство. Plz mail објектот врати во првобитната состојба, ќе добиете вашите пари назад. Превозот надомест е обвинет од страна шпедиција, па јас може само враќање на производот пари. Ви благодариме! За повратни информации. Повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави на postive повратни информации ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги. Ако не сте задоволни со мојот производ или услуга, ве молиме да ми кажете вашиот предлог, јас ќе се обидам моето најдобро да се направи подобрување и да ви даде добро решение. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации.Ви благодарам многу за вашата помош.

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
LS153
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Лолита Стил
Половината:
Природни
Материјал:
Полиестер

Купувачи како што избираат