.

.

DIY Дијагонала Сечење Клешти Практични Накит рачно изработени Јаглероден Челик Алатка за изработка на накит

DIY Дијагонала Сечење Клешти Практични Накит рачно изработени Јаглероден Челик Алатка за изработка на накит

Оценка на посетителот:

DEN 96.00
Залиха
Достапно за нарачка

DIY Дијагонала Сечење Клешти Практични Накит рачно изработени Јаглероден Челик Алатка за изработка на накит
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Објектот тип : Накит Клешти Материјал : Јаглероден Челик, ПВЦ Боја : Жолта боја (Како на сликата покажува) Големина : (Како слика ја покажува)
Должина : 10.5 см/4.13 nches Флексибилни и мала големина. Јаглероден челик, прекалени и зацврстен. Хром позлатен заврши, анти- ' рѓа. Опремени со удобно мек зафат гумени рачки. Погоден за жица работа, beading, накит одлуки. Дијагонала сечење клешти главно се користи за сечење жица и резервни компоненти на вишокот на олово. Исто така, најчесто се користи како замена на заеднички ножици за сечење изолација ракав, најлон кабел картичка, кабел нерешено и така натаму. Количина : 1 PC( Нема мало пакет ) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 PC X Дијагонала Сечење Клешти (други додатоци демо на сликата не е вклучена)

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Клешти
Објектот Должина:
10.5cm
Производ Карактеристики:
накит клешти
Број На Модел На:
2S9359
Објектот Тежина:
54g
Материјал:
Јаглероден Челик, ПВЦ

Купувачи како што избираат