.

.

Водоотпорен Привремена Тетоважа Налепница 10.5*6 cm црниот пердув тетоважа Dreamcatcher шминка девојка elk Вода Трансфер Лажни Flash тетоважа

Водоотпорен Привремена Тетоважа Налепница 10.5*6 cm црниот пердув тетоважа Dreamcatcher шминка девојка elk

Оценка на посетителот:

DEN 20.00 -40 %
DEN 33.60
Залиха
Достапно за нарачка


тетоважа големина : 10.5*6cm
Почитувани руски и Украина клиенти,ве молиме имајте на ум дека поштата цел адреса е како што следува :
1.Ве молиме пополнете ги твоето полно име -име -презиме -национални
2.Ве молиме да го пополните вашата точна адреса -поштенски код(6 број на руски, 5 број за Украина ) -Русија региони -локација(град,град или земја, име )е потребна -На улица,станбени или стан
Ние не сме одговорни за Вашата ГРЕШКА. Ве молиме не e :
1. Ако цел изберете OMNIVA Економски Воздух Mail или Sun You Економски Воздух Mail , тоа обично трае околу 15-60 Работни денови за испорака, како и следење на информации се достапни само во Кина
2. Ако ви треба F ull Т racking, како RF12345678***ДОН. ве молиме додадете пари да ги изберат на "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" или "e Packet" итн. за целото следење .
3.Увозни давачки и даноци не се вклучени во точка цена и на такси превозот. Но, не грижете се, ние ќе го одбележи парцели многу ниска вредност.Ви благодариме за вашата поддршка!
Испорака :
1.Ние ќе брод од пакетот рок од 2-5 работни дена по уплатата избришани. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да купите.
2.Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја.
3.ние не сме одговорни за царински давачки.
Повеќето од земјата време на испорака како подолу :
Повратна информација : Доколку имате било каков проблем или не се целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе го реши проблемот за да ги задоволи вас. Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни. ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку "Мои Пораки" или "Прашајте го Продавачот Прашања" пред да замине неутрални или негативни повратни информации, Ако нема проблем, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда позитивни повратни информации за објектите и услуга . Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.008 kg (0.02 lb.) Пакет Големина : 21cm x 15cm x 1cm (8.27 во x 5.91 во x 0.39 in)

Карактеристики на предлогот

Тип:
Привремена Тетоважа
Големина:
10.5*6CM
Бренд Име:
krasivyy
Број На Модел На:
привремена тетоважа
Шема:
телото тетоважа налепница
Трговија на големо:
Поддржани
последните :
5-7 дена
Пакување:
Индивидуални Пластични маска
Материјал:
Не-Токсични
Водоотпорен:
Yes
Повод:
Забава,мода,Училиште,на плажа,во фаза
корисникот:
деца/малку девојки/жени/мажи/тинејџерите/момчиња
тетоважа серија:
флеш тетоважи
флеш тетоважа:
флеш златни метални хена лажни тело порибување тетоважа

Купувачи како што избираат