.

.

година Нови Топла продажба Вистинска Кожа Машкиот Моден Стил Појас Торба Мажи за Патување Fanny Пакет кафе Ретро Половината Торба

година Нови Топла продажба Вистинска Кожа Машкиот Моден Стил Појас Торба Мажи за Патување Fanny Пакет

Оценка на посетителот:

DEN 970.00 -49 %
DEN 1900.80
Залиха
Достапно за нарачка

Мвр : Внатрешни работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб Затворање Тип : Патент Пол : Мажи Цврстина : Мека Шаблон Тип : Цврста Обвивка Материјал : Полиестер Стил : Случајни Главен Материјал : Вистинска Кожа Видови кеси : Рамо & Crossbody Кеси Повод : Разноврсна Вистинска Кожа Тип : Кравја Кожа Број на Модел : #L053 Дизајн : Вистинска Кожа Мажите Градите Торба Гласник Торба Тип : Мажите Торба Стил : Мода/неврзан/гроздобер/бизнис Тежина : 0.4 кг Боја : Црна、Кафе Материјал : Вистинска кожа Забелешка 1 : 1 инч=2.54 см,1cm=0.39 инчен Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку почит во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings Забелешка 3 : Со почит при мерењето метод,ве Молиме овозможи 1-2cm во големина отстапување

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Половината Пакети
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Материјал Состав:
Кравја Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Обликот:
Кутија
Број На Модел На:
#L053
Пол:
Мажи
Рака Пад:
0inch
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
ШТО НАВИВААТ ДУШАТА
Објектот Должина:
32inch

Купувачи како што избираат