.

.

Отклучен Водафон R207 21.6 Mbps HSPA+ 3G UMTS 900/2100MHz Безжичен Рутер Џеб Wifi Dongle Мобилен Широкопојасен

Отклучен Водафон R207 21.6 Mbps HSPA+ 3G UMTS 900/2100MHz Безжичен Рутер Џеб Wifi Dongle Мобилен Широкопојасен

Оценка на посетителот:

DEN 1660.00 -9 %
DEN 1824.00
Залиха
Достапно за нарачка

Отклучен Водафон R207 Huawei E5330 21 M HSPA 3g Wifi Рутер Со Слотот за SIM Картичката Спецификација 1. Интелигентна енергија контрола, 6 часа да работи и 320 часа стенд-од страна на батеријата 2. Температурата за заштита на 3. Веб пораки 4. Screen display statuses 5. 21.6 Метри висока брзина да линк 6. Поврзете до 10 Wi Fi вклучени уреди во исто време 7. Работа со надворешен адаптер, неограничено работно време 8. Пријателски кориснички интерфејс 9. WLAN : IEEE 802.11 b/g/n 10. 3 G : HSPA/HSPA/UMTS 2100/900 Mhz 11. 2 G : EDGE/GPRS/GSM 850/900/1800/1900 Mhz 12. HSPA+ data service до 21.6 Mbps 13. HSUPA data service до 5.76 Mbps 14. Еквилајзер и примате разновидност 15. Податоци и СМС Сервис 16. Во зависност од состојбата на мрежата и животна средина 17. Системски побарувања за Windows XP SP2/SP3, Windows Vista SP1/SP2, Windows 7, Mac OS X 10.5 и 10.6 со најновите надградби на Вашиот компјутерски хардвер систем треба да ги исполнува препорачаните услови за инсталираната верзија на оперативниот СИСТЕМ 18. Резолуција на екранот : 800 x 600 или над 19. Стандарден USB интерфејс Пакет се вклучени : 1 X R207 Рутер 1 X Li Батеријата 1 X USB Кабелот 1 X Неутрален Пакување Кутија Драги пријатели ,затоа што на различни оператори во целиот свет ,па така постојат многу различни логоа на huawei рутерот,и Боја ( бела и црна ),ние ќе ја испрати на модеми по случаен избор во stoc

Карактеристики на предлогот

Пакет:
Yes
Со Модем Функција:
Yes
Функција:
Ѕид
Бренд Име:
Huawei
Поддржува WPS:
Yes
Поддржува WDS:
Yes
Стандарди И Протоколи:
Wi-Fi 802.11 g,Wi-Fi 802.11 n,Wi-Fi 802.11 b
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G
Примена:
Мини Wifi
Број На Модел На:
R207
Тип:
Безжичната
Производи Статус:
Акции
Безжичната:
Безжичната
VPN:
Yes
Max. LAN Податоци го Оценувате:
21Mbps

Купувачи како што избираат