.

.

24 Бои/set Помине Сјајот во Прав Прашина 3D Совет Помине Уметност Нокти Алатки Помине Уметност Декорација полски Прав Прашина Гем Декорација

24 Бои/set Помине Сјајот во Прав Прашина 3D Совет Помине Уметност Нокти Алатки Помине Уметност Декорација полски

Оценка на посетителот:

DEN 192.00 -20 %
DEN 239.52
Залиха
Достапно за нарачка

Наслов : 24 Бои Помине Сјајот во Прав Прашина 3 D Совет Помине Уметност Нокти Алатки Помине Уметност Декорација полски Прав Прашина Гем Декорација Спецификации : Модел : TOOL-ББ-307 Предмет Тип : лак is_customized : Да Количина : 24 бои/ set НЕТО WT : 0.176 g Случај Големина : за 17.5 x 11,8 x 1,5 см во боја : 24colors Пакет : 12 shinny бои парична казна сјајот украси 12 метални бои парична казна сјајот украси Карактеристики : 100% Сосема Нов Случај на Големината : за 17.5 x 11,8 x 1,5 см 24 метал shinny бои парична казна сјајот украси Идеален за професионална и лична употреба Користите за вашите природни или лажни ноктите Место на ноктите,да додадете Акрил,УВ гел на ноктите,лак за нокти уметност ефекти или употреба сам. Забелешка : Поради различни камера модел, светлина и да се прикаже, Слика боја може да биде различен, со вистински изглед. Ако умот, ве молиме да не't buy. Ви благодариме!!! Пакет : 1x 24 бои парична казна сјајот декорации

Карактеристики на предлогот

НЕТО-WT.:
120g
Број На Модел На:
JY-102
Материјал:
сјајот на ноктите
Количина:
24 Бои/1 Сет
Тип На Објект:
сјајот на ноктите

Купувачи како што избираат