.

.

Божиќ момчето девојка љубов подарок DIY 5D Дијамант Сликарство Крстот Бод Љубов Дрво Налепници Кристал Сликарство Дома Декор

Божиќ момчето девојка љубов подарок DIY 5D Дијамант Сликарство Крстот Бод Љубов Дрво Налепници Кристал Сликарство

Оценка на посетителот:

DEN 218.00 -35 %
DEN 336.00
Залиха
Достапно за нарачка

Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. Дијамант сликарство материјал што се продава е смола вежба, овој вид на сликарство се плоштад дијамант (треба да се држиме сликата целосно). ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress.
Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена. Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки. Тоа, исто така, одговара за неколку момци за да се заврши. Ве молиме јасно кажете ни за вашите купувачи,' адреса информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. Ние, исто така може да дизајн дијамант слика со вашата слика
Пред да плаќање, ве молиме прочитајте ја следната содржина внимателно, ќе ви гарантира да се добие среќен шопинг патување. Повратни информации :
Вашето задоволство е многу важна за нас. Ви благодарам многу.
Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава.Вие само треба да го залепите дијамант од соодветната област правилно.

Карактеристики на предлогот

Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
KAMY YI
Употреба:
Слики
Стил:
Американски Стил
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
30-45
Тип На Објект:
5d дијамант сликарство
Фестивал:
Денот на вљубените, Божиќ, итн
Романтични:
Jay Chou е спиење приказни
дистрибуција:
Бесплатен превозот

Купувачи како што избираат