.

.

Бесплатен Превозот! 30PCS Шарени Глеѓ Риба Коска Висат Приврзоци DIY Ѓердан, keychains

Бесплатен Превозот! 30PCS Шарени Глеѓ Риба Коска Висат Приврзоци DIY Ѓердан, keychains

Оценка на посетителот:

DEN 330.00 -14 %
DEN 383.52
Залиха
Достапно за нарачка


Материјал : Цинк Легура+Кристал Модел : СП-199 Количина : 30 PCS Боја : Сребро Тип : Pendant/Тагови Само Конверзија : 1inch=25.4 mm или 1mm=0.0394 инчен Предмети ќе бидат објавени во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање. Предмети ќе бидат испратени на вашиот Потврди Адреса .Ако го промените, ве молиме да ни кажете преку порака. Без Превозот на Викенд и Јавни Празници. Во САД, ние ги користиме USPS Воздухопловната, тоа е околу 10-15 работни дена Да го велика БРИТАНИЈА, CA, АУ, ако вашиот износот е над $40, тогаш ние ќе ги искористиме USPS Воздухопловната, тоа е околу 10-15 работни дена. На велика БРИТАНИЈА, CA, АУ, ако вашата вредност е под $40, тогаш ние ќе ги искористиме Кина Пост, тоа е за 15-50 работни дена. Во други земји, ние ги користиме на Кина Пост, тоа е за 15-50 работни дена. Можеби задоцнување поради царинските транзит станици и др., Многу го Цениме за вашето разбирање на оваа неконтролирано прашање. Ако треба побрзо испорака(UPS-от,DHL, Итн.), тоа треба да плати дополнителни $20, или ако износот е над $200, ние ќе ја испратите објекти од UPS-от, DHL, Fedex,или други побрза испорака метод за слободни. Ние не сме одговорни за должност или увоз доход.
Ако не 100% задоволни со објектот, враќање на содржина како нова за наплата или замена. Поврат на трошоците е на сметка на купувачот.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
SP-199
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
MDNEN
Количина:
30pcs
Состојба:
100% Сосема Нов
Конверзија:
[email protected]
Материјал:
цинк легура+Кристал
боја:
Сребро.
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат