.

.

Автомобил-Стил, Додатоци ЗА 2013 2014 2015 МИЦУБИШИ OUTLANDER ABS ХРОМ ПРЕД ГЛАВАТА СВЕТЛИНА ВЕЃА EYELID ГАРНИТУРИ ТРИМ МАСКА

Автомобил-Стил, Додатоци ЗА 2013 2014 2015 МИЦУБИШИ OUTLANDER ABS ХРОМ ПРЕД ГЛАВАТА СВЕТЛИНА ВЕЃА EYELID ГАРНИТУРИ

Оценка на посетителот:

DEN 1349.00 -14 %
DEN 1568.64
Залиха
Достапно за нарачка

Главни производи вклучуваат различни модели на класичен бренд за Внатрешни Додатоци и Надворешност додатоци, и така, на пример : на педалот за гас на возилото, рачки на вратите, перница, шиење, клучни случаи, светлина веѓите, и така натаму. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух Mail . Ве молиме да се чувствуваат слободни да се провери во нашата продавница(). Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Добредојде! Ви благодариме за вашата посета. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Функција : Одлична Декорација и Protectio Изработени од квалитетна ABS Хром 2 компјутери/set(автомобилот 3 M лепило се вклучени) Лесен за инсталација
Поврзани Објекти
Предмети Слика&Detail
За НАС 666 авто делови компанија фокусирана на производство и продажба на авто делови, авто делови, преку подобрување на дизајнот надградби да се направи нашите автомобили повеќе убави и издржливи.Време на испорака како следниве Express (ЕМС/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от), ве молиме контактирајте со нас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние само брод да се потврди цел адреси. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. И т тој боја можеби имаат некои разликата се должи на слика зеде во друга светлина. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако ви се грижат за боја и било quetions, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни дадете Не-позитивни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не се со добар квалитет. Имаат Среќен шопинг искуство во нашата продавница. Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле, што во голема мера ќе го цениме дека ќе ни остави Postitive Повратни информации и 5 Ѕвезди . Во нашата Продавница сите Автомобил Производител на производи се достапни. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОДДРШКА!
.
Опис На Производот
Материјал&Боја : ABS Хром ,Сребро.
Shippment
1. Поради времето за испорака зависи од третиот дел, ве молиме да се чувствуваат слободни да cotnact ни ако имате било какви загриженост. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ние ќе им даде на Posttive Повратни информации откако ќе се потврди на испорака.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
дизајн:
Промена На Бојата
Вид На Налепница:
Автомобил Светла
Објектот Дијаметар:
40cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Должина:
60cm
Објектот Ширина:
38cm
Име На Модел:
ПРЕД ГЛАВАТА СВЕТЛИНА ВЕЃА
Модел:
Други
Налепница Сместување:
глава
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Бренд Име:
ABAIWAI
Материјал Тип:
ABS
категорија:
Декорација&Заштита
Предмет Тип:
Хром Стил
Модел, Име:
ПРЕД ГЛАВАТА СВЕТЛИНА ВЕЃА
Автомобил Модел:
Одговара За MITSUBISH Outlander 2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Состојба:
100% Сосема Нов

Купувачи како што избираат