.

.

PINJEAS жица завиткан Moonstone прстен,рачно изработени Исполнет Прстен,Модата, уникатен Жените подарок кристал накит женски

PINJEAS жица завиткан Moonstone прстен,рачно изработени Исполнет Прстен,Модата, уникатен Жените подарок кристал

Оценка на посетителот:

DEN 540.00 -25 %
DEN 719.52
Залиха
Достапно за нарачка


Зачудувачки, 100% природен Moonstone!Млеко бела серија Секоја moonstone мерки околу 6 мм, и ќе се разликуваат во изгледот. Тие не се совршено круг.Овој прстен е обвиен во Sterling Silver исполнет жица. Секој еден има брилијантен флеш на боја кога светлината хитови тоа само правото. Тоа е неверојатно убава! Почитувани купувачи, Pinjeas сите производи за сите рачно изработени, со цел да се заштити квалитетот на производот, нашата достава на период од 3 - 7 дена, бидејќи производот за рачно изработени, големина отстапување, ве молиме да се разбере! Ви благодариме за вашето трпение и поддршка. Ние ќе бидеме среќни да ви обезбеди со услуги!

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Бар Поставување
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
SGJZ5639
Бренд Име:
PINJEAS
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
2.5 mm
Метали Тип:
Sterling Silver

Купувачи како што избираат