.

.

Новиот Бренд CPU Вентилатор За Леново A300 A305 A310 A320 Лаптоп вентилаторот за Ладење Бесплатен превозот

Новиот Бренд CPU Вентилатор За Леново A300 A305 A310 A320 Лаптоп вентилаторот за Ладење Бесплатен превозот

Оценка на посетителот:

DEN 283.20
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Пакет:
Yes
Бренд Име:
HengXC
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Број На Модел На:
A300 A305 A310 A320
Апликацијата Лаптоп Големина:
Универзална
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Производи Статус:
Акции
Тип:
Еден Фанови
USB Порти:
Никој

Купувачи како што избираат