.

.

2017 Нови Персоналните Микс Азбука Букви Прилагодливи Прстени Позлатен Сребрен Алуминиум Прстени Со Шарени Кристал Жени Мажи Накит

2017 Нови Персоналните Микс Азбука Букви Прилагодливи Прстени Позлатен Сребрен Алуминиум Прстени Со Шарени

Оценка на посетителот:

DEN 210.00 -5 %
DEN 220.80
Залиха
Достапно за нарачка

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА !
2017 Нови Персоналните Микс Азбука Букви Прилагодливи Прстени Позлатен Сребрен Алуминиум Прстени Со Шарени Кристал Жени Мажи Накит

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
NAR005
Бренд Име:
Melone Накит
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Површината Ширина:
20mm
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Повод:
Годишнина
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Функција:
Никој
Тип На Објект:
прстен
Прстен тип:
Писма Прстен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Легура
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Големина:
Adjustable

Купувачи како што избираат