.

.

Трговија на големо 40Pcs/Многу рачно изработени Нови Големината 3.8 Cm Ткаенина Лента се Зголеми Вештачко Цвеќе DIY Свадба Boutonniere Цвет Accessoires

Трговија на големо 40Pcs/Многу рачно изработени Нови Големината 3.8 Cm Ткаенина Лента се Зголеми Вештачко Цвеќе

Оценка на посетителот:

DEN 557.00 -10 %
DEN 619.20
Залиха
Достапно за нарачка


Опис :
*Состојба : Рака Made100% Сосема Нов
*Роуз Големина : За КОЛ 3.8 cm
*Точка Име : Рачно изработени DIY лента Роуз
*Marterial : лента
*Пакет Количина : 40 Pcs
*Боја : 20colors (Како на сликата)
*Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас во секое време,ви благодарам.
Објектот Се Покаже
плаќање
Ние ќе ве известиме кога вашите производи се испраќаат.
Plz плати за тоа на време.Ви благодариме
Превозот
Услуги/Локација
САД
Австралија ,Канада ,велика БРИТАНИЈА, Европа, Нов Зеланд,сите светот
Бесплатен превозот
USPS
(7-15 дена)
Воздухот mail
(15-30 Business дена)
Стандард Int'l Превозот
EMS или други превозот
(5-10 дена)
EMS или други превозот
(8-15 дена)
Препорачана Int'l Превозот
DHL или UPS-от , Fedex
(3-7 дена)
DHL или други изразат испорака
(5-10 дена)
1.Сите објектот Ќе биде предаден во 1-7 Business ден по уплатата примена (со исклучок на викенд , Хонг Конг и Кина државни Празници).
2.Објектот ќе се 25-45 работни дена да Бразил (Кинески пост воздух mail) поради Царинење проблем.
3.Не сноси никаква царина, V. А Т давачки или Оддалечена Област Такса. Кога ќе Изберете Брза Испорака за превозот, ве молиме да ги проверите пред да се одбележи цел.
За Проверка на Далечински Област, можете да одат на подолу веб-Сајт брзо да се провери.
4.Сите предмети ќе бидат испорака до вашата адреса остават во ред, и ние ќе го одбележи како подарок. Ве молиме проверете ја вашата нарачка превозот адреса е десно. Ако сакате да се испраќаат не цел адреса. Ве молиме оставете точно превозот адреса на e Bay порака во рок од два часа по уплатата.
5.ако сакате побрзо превозот (Изразат,DHL, или ЕМС),ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил.Ви благодариме.
Враќање Метод
Сите предмети ги исполнуваат условите за 1 месец гаранција.
Ако не сте задоволни со објектот, можете да го вратите во рок од 14 дена да се добие замена или враќање на средствата. Купувачите треба да биде одговорен за трошоците за враќање превозот надомест. Пред да го испратите објектот назад, ве молиме контактирајте со нас.
Ако било која стока добиени се видно оштетени или поинакво од она што беше опишано, ве молиме ни e-mail во рок од 48 часа по неговото пристигнување. Ние сме среќни да се организира размена.
Ние ќе им понуди замена или рефундирање (база на различни состојба да издаде делумна или целосна наплата) за сите НЕИСПРАВНИ предмети (не вклучувајќи оштетување предизвикано од несреќи/злоупотреба/злоупотреба/несоодветна грижа). Фотографија е потребно за нашата референца претходно.
Ако вашиот објект не работи правилно, ве молиме да се пријави проблем до нас преку e-mail во рок од 14 дена од денот на приемот. Ние ќе ви обезбеди упатства за примање замена или враќање на вашиот објект за наплата ако објектот е потврдено да биде грешка
Сите врати ставки треба да бидат испратени во оригиналниот пакет.
Повратни информации
Повратни информации е важна и за вас и за нас. Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации со 5 ѕвезди на рејтингот.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Број На Модел На:
YY10214
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Тип На Објект:
ткаенина цвет
Количина:
40pcs
цвет дијаметар:
за 3.8 cm

Купувачи како што избираат