.

.

Јужна Кореја е мала симпатична посебен облик на Инструкции да се држиме Сметка декорација од суштинско значење мини N држи рака книги пост-тоа белешки

Јужна Кореја е мала симпатична посебен облик на Инструкции да се држиме Сметка декорација од суштинско значење

Оценка на посетителот:

DEN 134.00 -20 %
DEN 168.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

боја:
65x115mm
Стил:
Мемо Влошки
Број На Модел На:
526451
Функција:
Декорација
Функција:
Самолепливи
Лепило Или Не:
Yes
Магнетизам:
No
кориснички:
Yes

Купувачи како што избираат