.

.

200PCS/МНОГУ Прекинувач Притисни копче за префрлање 8.5 mm 6Pin КФТ-8.5 исклучување на себе заклучување помогнам и да го отклучите кодот за компјутер прекинувач

200PCS/МНОГУ Прекинувач Притисни копче за префрлање 8.5 mm 6Pin КФТ-8.5 исклучување на себе заклучување помогнам

Оценка на посетителот:

DEN 886.08
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Бренд Име:
icbee
Број На Модел На:
8.5
Гаранција:
1
сертификација:
ROHS

Купувачи како што избираат