.

.

25pcs 4 6 8 10 12mm Висок Квалитет Вистинска ЧЕТКА Школка мајка на бисер Круг Монета Тиркизна сина злото очи Бели Асортиман монистра

25pcs 4 6 8 10 12mm Висок Квалитет Вистинска ЧЕТКА Школка мајка на бисер Круг Монета Тиркизна сина злото очи

Оценка на посетителот:

DEN 806.40
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : природна четка школка
Количина : 25pcs имаат drilled(ако не сакаат drilled ,ве молиме имајте во предвид тоа)
Големина : 4 6 8 10 12mm
Облик : тркалезна
Боја : првата фотографија во боја
Реден Број : SH019
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден

Купувачи како што избираат