.

.

HISUELY Нова Мода Платно Торба Жените Торба Женски Секојдневен Crossbody Едноставност Кофа Влечење Јаже Шопинг Торба BAGM6248

HISUELY Нова Мода Платно Торба Жените Торба Женски Секојдневен Crossbody Едноставност Кофа Влечење Јаже Шопинг

Оценка на посетителот:

DEN 744.00 -38 %
DEN 1199.04
Залиха
Достапно за нарачка

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. (GMT+8) од понеделник до сабота . Но треба плати дополнителни превозот надомест. (GMT+8) од понеделник до сабота .
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Чанти
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
кофа
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број На Модел На:
BAGM6248
Главен Материјал:
Платно
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Бренд Име:
HISUELY
Тип На Објект:
Чанти
Големина:
32*32*9CM

Купувачи како што избираат