.

.

Посебно топла продаде стакло вакуум, машки extensor група три чаши cupping cupping на машки проширување третман

Посебно топла продаде стакло вакуум, машки extensor група три чаши cupping cupping на машки проширување третман

Оценка на посетителот:

DEN 690.00 -9 %
DEN 758.40
Залиха
Достапно за нарачка

Посебно топла продаде стакло вакуум, машкиот пенис extensor група три чаши cupping cupping на машкиот пенис за проширување третман Види на купот направите : безбедна, контролирана од Транспарентно стакло може да се види јасно во кожата erythema ископ време се зголеми, така можете целосно да го контролирате ефекти на рударството ископ и идеално време. Без огнот не постои ризик од изгореници на кожата, употребата на негативниот притисок на стакло може да се прилагоди за секоја од условите на пациентот, како и контрола на неговата рака, со притисок на пиштол. Проектот, ефикасноста на производството maximization е сигурен Сè во вдишување Cupping речиси е нераскинливо, лесен, безбеден, погоден за болниците и семејна употреба. Yi, разновиден, тоа е лесен за употреба, и тактики Cupping група на високо квалитетни и издржливи и тупаница рака вакуум пумпа (оружје) и просечната 14 чаши компоненти (11 чаши и 3 - pce. Посебни стакло мажи). Пукна и возраст во исто време, пластични. Содржи различни купот на големината, да се вклучат дијаграм и спецификации, прирачник за примена. Исто така, вклучуваат "игла" (не - penetrante магнетни притисок поени) на две магнетни поларитетот на рамнотежа, така да традиционалната акупунктура. Електромагнетни gaussian (2000 ~ 2000) "игла" е континуиран процес, во пролетта на кожата - ajustado притисок кога се инсталира. Тие се лесно да се отстрани куполата на секој купот исто така лесно да се инсталира. Посебни стакло. Машки стакло специјално дизајнирана за користење на моќта на пенисот масажа мускулна релаксација во средовечни мажи и стариот човек на среќа. 1) со регионот посебни стакло, со цел да се обезбеди нема истекување. 2) го изберат правото прстен големина, закачите на цилиндерот. Покрај тоа, под малку масло во отворот (мали) прстен. 3) да им даде пиштол цевка конекција. 4) на glans пенисот (glans пенисот) отворање на прстенот и притисок. Само го користите моќен притисок не да се продолжи со лекувањето. По третманот, дозволувајќи им на пенисот пред воздух рамнотежа. Бројот на компоненти Succao1 оружје Гума вшмукување пиштол на две конектори за Поврзување на цевки пластични Succao1 оружје во Прилог на продолжување на цилиндар и вториот опсег, го продолжи цилиндар : C2 5 см (внатрешен дијаметар) * 1 чаша 5. 3 см (внатрешен дијаметар) * 1 4. 5 cm (внатрешен дијаметар) * 1 cilindro3 Посебни Masculino3 гумени прстен се Опише пакет 1 Пакување информации 35 фунти. 9 x10x21

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Бренд Име:
HANRIVER
Материјал:
Композитен Материјал

Купувачи како што избираат