.

.

Моден Црна СТП Кожа Ѓердан Накит Природни Круг Мала Симпатична Камен Ѓердани за Жените Приврзоци Bijoutiere

Моден Црна СТП Кожа Ѓердан Накит Природни Круг Мала Симпатична Камен Ѓердани за Жените Приврзоци Bijoutiere

Оценка на посетителот:

DEN 91.00 -5 %
DEN 95.52
Залиха
Достапно за нарачка


Природен Камен Ѓердан СТП Кожа Necklce
Должина : 36cm
САД $ 0.89 /парче US $ 0.99 /парче US $ 0.99-1.29 /парче US $ 0.99 /парче US $ 0.95 /парче US $ 0.65 /парче US $ 0.99 /парче
САД $ 0.99 /парче US $ 3.99 /парче US $ 3.99 /парче US $ 2.99 /парче US $ 3.99 /парче US $ 3.99 /парче US $ 9.89 /парче US $ 4.99 /парче
САД $ 6.99 /парче

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZOUDKY
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Pendant Големина:
0.8 cm
Материјал:
кожа
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
36cm

Купувачи како што избираат