.

.

BigBigRoad За Џип сахара Слобода Компас 2015 патриот Автомобил Wifi DVR Видео Рекордер FHD 1080P ноќ визија Црна Кутија Цртичка Камера

BigBigRoad За Џип сахара Слобода Компас 2015 патриот Автомобил Wifi DVR Видео Рекордер FHD 1080P ноќ визија

Оценка на посетителот:

DEN 2858.00 -14 %
DEN 3323.04
Залиха
Достапно за нарачка

Производ Детали Забелешка : важно !!!!! Ве молиме прочитајте го пред да го нарачате. Производ Функција Камера Тип на : слободен Камера,155 степен Ултра-wede Визуелна Агол на Екранот : Withour Сензор : 5 M sont 322 Сензор 1/3 светлосни сензори површина Снимањето на владата : 1080p 1920*1080 30 рамка/sec 720p 1280*720 30 рамка/sec WVGA 848*480 30 рамка/sec VGA 640*480 30 рамка/sec Видео сегментација на време : 3 минути/5 минута/10 минута, Снимањето Формат : Retroloop Снимање на Слика : JPG формат на датотека максимална излезна пиксели : 120 Мега Пиксели(4032*3024) Фотографија на Владата : Smega пиксели Y/M/D/H/M : Поддршка Аудио : Микрофон и звучник(ACC)опремени Memorizer : ТФ-картичка suppport 32 GB макс Батерија : Без Јазик : Кинески на англиски јазик G-сензор : Поддршка кога автомобилот судир итни зачувување notto бидат избришани Микрофон : Поддршка на глас снимање Ноќ Rec Режим : Поддршка може да се види lincese плоча & Улица Nampelate во текот на ноќта! Анти-се тресат : Поддршка 24 часа-vechicle следење : Поддршка Циклус снимање : Поддршка 1. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас asp. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Нашата цел е задоволството на клиентите! 7.Ако тоа не е погодна за вашиот автомобил, ве молиме да ми кажете,јас ќе ви препорача соодветна Автомобил DVR за вас . НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ви благодариме. Додатоци доаѓаат
со 3-месечен гарантен. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти & додатоци
вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите & празници. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени
политики по нарачување на aliexpress! 1,ќе одржи високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. НЕ постојат ИСКЛУЧОЦИ. Ако објектот е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, тоа ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Превозот цена е мечка од двете продавачот & купувачот на половина.Вие мора да му кажете ни што
дефект е и ни даде вашата цел број. Време На Испорака : 1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,
и вашата цел ID.

Карактеристики на предлогот

Sd Мемориска Картичка:
Класа 10 8G ТФ-Картичка, Класа 10 16G ТФ-Картичка, Нема ТФ-Картичка
Тип На Објект:
Автомобил DVR
Интерфејс:
AV Надвор,WI-FI,Micro SD/ТФ
OSD Language:
Кинески (Поедноставен),Словенечки,Хаити Creole,руски,шпански,италијански,Кинески (Традиционалните),Шпанија Баскиски,шведска,Русија,англиски,полски,Свахили
Чипсет Производител:
Novatek
Специјални Функции:
Микрофон,Анти Магла,Wifi Функција,SD/MMC Картичка,Анти-Вибрации,Широк Динамички Опсег,Време и Датум Екран,Циклус на Снимањето,G-sensor,Цикличното Снимањето,Ноќ Визија
Бренд Име:
BigBigRoad
GPS logger:
Никој
Видео Кодот:
H. 264
Агол На Гледање:
170°
Број На Леќи:
1
Пиксели:
1200Mega
Батеријата:
Никој
Оригиналниот Пакет:
Yes
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 10
Камерата Резолуција:
1920x1080
Макс Надворешна Меморија:
32g
Рамки Во Секунда:
30
Видео Формат:
MOV
Слики Сензор:
Sony CCD
Екранот Размер:
4
Екран На Допир:
No
Собранието На Чекање:
Скриени Тип
Траење На Батеријата:
24
Големина На Дисплеј:
Wifi DVR

Купувачи како што избираат