.

.

Г-ѓа сребро обетки кристал нова мода висок квалитет прекрасна принцеза снегулка pentacle полн со кристално накит

Г-ѓа сребро обетки кристал нова мода висок квалитет прекрасна принцеза снегулка pentacle полн со кристално

Оценка на посетителот:

DEN 115.00 -40 %
DEN 192.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
NEHZY
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
AKOYW
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално сребро позлата
Стил:
едноставна
Num.:
pentagram обетки
Моделирање:
Ѕвезда
Прилики за подароци:
Туризмот спомен, свадба, надоместоци на вработените
Серија:
Обетки
Боја:
Бела (еден пар цена со блокирање)
Чистота:
30% сребро.
Деловна продажба:
Фабриката на големо и мало

Купувачи како што избираат