.

.

Зимски Миленичиња Куче Облека Топол Капут Мало Куче Облека Маскирани Јакна Смешно Милениче Костим Зима Chihuahua Облека 9dy30

Зимски Миленичиња Куче Облека Топол Капут Мало Куче Облека Маскирани Јакна Смешно Милениче Костим Зима Chihuahua

Оценка на посетителот:

DEN 273.00 -30 %
DEN 389.28
Залиха
Достапно за нарачка


Миленичиња Куче Облека Кутре Грб Мали Облека за Куче
Спецификации :
Материјал : Руно Големина : XS/S/M/L/XL/XXL
Боја : Зелена
Име : Куче Палта & Носии
Пакетот вклучува : 1 PC Лето Пролет Куче Памук Грб
Answer : ___________________________ Note :
1.Може да има 2-3 cm грешка предизвика рачни мерења .
2. За две нозе, Облека , pls се обрне внимание на градите дебелина, И за четири нозе, мора да одговара за градите дебелина и назад должина.
3. За одгледување кутре, ќе е подобро да се избере поголема големина.
Надградба Услуга
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1.Ќе примите објектот треба да се преземат 15-45 работа дена(Бразил е 50-60 дена). Ако не сте добиле вашата пратка , ве молиме контактирајте со нас . Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
2. Наш основен превозот е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, еден нарачки над 5dollars ќе испрати Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Кина Пост Обичен Мал Пакет плус Следење на информации не е достапна.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Следење на информации е достапна.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш befoere ќе ни даде неутрален или негативен фидбек.( 1-2 дена за да ви даде разумен задоволство со решение )
2.Ако ви се допаѓа овој производ, ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Прашање : јас не сум сигурен за големината ?
Одговор : не грижете се,ве молиме кажете ни за големината на вашето куче , ние ќе укажуваат на тоа големината за вас !
Прашање : Кога ќе го испрати мојата цел ?
Одговор : Ние обично испратите вашата нарачка од 2 до 5 дена.
Прашање : Ќе ве молам ниска вредност на мојот парцела ?
Одговор : Да,Ние обично го прават ова.
Прашање : Кога времето е крај и јас не се добие мојата парцела,Што треба да направам ?
Одговор : ни Испратите порака да се прошири на заштита за вас.
Прашање : Кога јас се колет,објектот е скршен или има и други проблеми.Што треба да направам ?
Одговор : ве Молиме контактирајте со нас што е можно побрзо и 1-2 дена подоцна, за да ви даде разумен задоволство со решение.

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип:
Кучиња
Материјал:
Руно
Сезоната:
Есен/Зима
Бренд Име:
IDEPET
Шема:
Носии
Шема:
Зимски Куче Облека
Пол:
Унисекс миленичиња куче носии
Име 2:
Пет костими jumpsuit
Големина:
XS S M L XL XXL

Купувачи како што избираат