.

.

Есен и зима темперамент секси длабок V деколте, со долги ракави поврзана џемпер Девојки долго став Тенок Pleated Фустан

Есен и зима темперамент секси длабок V деколте, со долги ракави поврзана џемпер Девојки долго став Тенок Pleated

Оценка на посетителот:

DEN 1070.00 -18 %
DEN 1304.64
Залиха
Достапно за нарачка


Големина : Рамо 35-42 Биста 80-110 Здолниште Должина 86 Ракав Должина 56

Карактеристики на предлогот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Деколте:
V Деколте
Материјал:
Акрилик,плетење Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Декорација:
Лак
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
longqibao
Сезоната:
Есен
Силуета:
Pleated
Број На Модел На:
hf213

Купувачи како што избираат