.

.

Оригиналниот Миење Млазницата Под-assy ШОФЕРШАЈБНАТА за МИЕЊЕ НА+1 За TOYOTA е корола КРУНА/Camry REIZ AVENSIS RAV4 Auris VIOS Yaris

Оригиналниот Миење Млазницата Под-assy ШОФЕРШАЈБНАТА за МИЕЊЕ НА+1 За TOYOTA е корола КРУНА/Camry REIZ AVENSIS

Оценка на посетителот:

DEN 240.00
Залиха
Достапно за нарачка


Авто Делови Оригинални за Миење Млазницата Под-assy ШОФЕРШАЈБНАТА за МИЕЊЕ НА+1 За TOYOTA е корола КРУНА/Camry Auris REIZ AVENSIS RAV4 4 RUNNER
Топло Совет : за Горенаведените цена е за 1piece ,ако ви е потребна за 2 компјутери ве молиме цел 2,ви благодариме!
ВИЕ ЌЕ ДОБИЕТЕ ПРЕДМЕТИ ТОКМУ КАКО PICTRUES ШОУ !
Драги пријатели : Добредојдовте на нашата продавница ,ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи (бои, акции availiable,компатибилност), ве молиме контактирајте со нас веднаш ,или оставете порака ,ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се види тоа , обично во рок од следните 24 часа.Ви благодариме! Патем,за промет на големо,ние може да понуди многу конкурентна цена, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба голема количина ,Regarsds!
ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

Карактеристики на предлогот

Објектот Тежина:
6g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
--
Бренд Име:
gols
Материјал Тип:
Пластични
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Име На Модел:
85381-30110
Точка име :
МИЕЊЕ МЛАЗНИЦАТА ПОД-ASSY
OEM /Дел број:
85381-30110 85381-12300
Боја:
Токму како pictrues шоу
Снабдување Способност:
5000pcs/месец
начин на плаќање:
Paypal /Western union /Aliexpress / T/T
Превозот услови:
DHL,ТНТ,UPS-от,EMS,ARAMEX,итн
Пакет:
Меур кеси+внатрешен кутија+надворешниот картон

Купувачи како што избираат