.

.

Прекрасен Full Микро Отвори CZ Пеперутка Brooch Сребрен Тон Tinny Круг Камен Отвори Антички Викторија Пеперутка Broaches за Жени

Прекрасен Full Микро Отвори CZ Пеперутка Brooch Сребрен Тон Tinny Круг Камен Отвори Антички Викторија Пеперутка

Оценка на посетителот:

DEN 607.00 -32 %
DEN 892.80
Залиха
Достапно за нарачка


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
BR0096C
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
Jewelblings
Брошеви Тип:
Брошеви
Обликотшема:
Пеперутка
Материјал:
Кубен Циркони
Големина:
5.6CM*3.6CM
Метали Тип:
Platinum Позлатен

Купувачи како што избираат