.

.

Автомобил стил на ретровизорот анти-бришење нула браник лента За Audi Q3 2013- надградба на вниманието декоративен поклопец школка

Автомобил стил на ретровизорот анти-бришење нула браник лента За Audi Q3 2013- надградба на вниманието

Оценка на посетителот:

DEN 1186.00 -5 %
DEN 1248.00
Залиха
Достапно за нарачка

Автомобил стил на ретровизорот анти-бришење нула браник лента За Audi Q3 2013-2016 надградба на вниманието декоративен поклопец школка Производ Е Само Одговара За Audi Q3 2013-2016 Година Количина : 2 парчиња Meterial : ABS Како да го користите : 1.Чиста и сува површина каде што сакате да ги инсталирате. 2.Земете го објектот од пакување. 3.Солза го поклопецот на двојно страна лента за на предната страна. 4.Се држи на местото каде што сакате да ги инсталирате. Ве молиме проверете го вашиот Автомобил пред да се направи нарачка. Оваа Следниве Автомобил Само За Вашиот Референца помеѓу Вашиот Автомобил Ако ви треба било каква помош во врска со производ, ве молиме контактирајте не за било кое време.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
GEARUIS
Име На Модел:
За Audi Q3
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0cm
Година:
2013-2016
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Материјал Тип:
ABS

Купувачи како што избираат