.

.

Стомакот танц носии високи chiffon сребреници стомак танц појаси за жените стомакот танцување хип шамија

Стомакот танц носии високи chiffon сребреници стомак танц појаси за жените стомакот танцување хип шамија

Оценка на посетителот:

DEN 527.52
Залиха
Достапно за нарачка


Различни бои за вашиот избор!
ПОВЕЌЕ КВАНТИТЕТ,ПОВЕЌЕ DISCOUN
Сега имаме сите видови на режимот на транспорт, бетон може да ни се јавите, товарни полнење е слободен, кога ќе има дополнителни транспортни трошоци, ве молиме контактирајте со нас за да го измените цена
За стомак танц појас : ткаенини : chiffon Бои : како слики Size : слободен големина, должина : 160cm, широк во средината : 26cm БР. : FM6208
За брендот
FEIMEI пронајдовме речиси 10 години, кој беше лансиран од страна на оние луди дизајнери кои исто така сакаат да играат толку многу.Досега, имаме привлекува огромен број на корисници купување на нашите носии со својата мода и секси.Брендот е дизајниран во Хонгконг,направени во Шенжен,Кина.
За материјал за кожата?
На костими е направен од кристал памук и млеко свила која се чувствува многу добро и се пријателски расположени кон нашата кожа.
За превозот
Бесплатен превозот,Ние ќе го избере различни начини на транспорт во зависност од земјата (тековниот режим на транспорт на курирската служба DHL,Сингапур пакет,Холандија пакет,Русија парцела,Кина Пост) нормално ќе пристигне во рок од 20 дена.Превозот време за време на Сезона (Божиќ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време.Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Товарни полнење е слободен, кога ќе има дополнителни транспортни трошоци, ве молиме контактирајте со нас за да го измените цена
За Трговија На Големо
Здраво,ви благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете e-mail на нас,ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
За услугата
Ние се обрне внимание на секој оцени, значи, ако не сте задоволни со нашите производи или услуга,ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,што ќе се реши проблемот што е можно поскоро.ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис,100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Понудата Со Доверба!

Карактеристики на предлогот

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Материјал:
Ацетат,Лен,Lycra,Микрофибер,Модални,Најлон,Spandex,Viscose
Број На Модел На:
FM6208
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат