.

.

animen cosplay костими за мажи аниме облека за мажи аниме облека за мажи аниме воин костими за мажи аниме партија

animen cosplay костими за мажи аниме облека за мажи аниме облека за мажи аниме воин костими за мажи аниме партија

Оценка на посетителот:

DEN 2952.00 -12 %
DEN 3355.20
Залиха
Достапно за нарачка


Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам тука. Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме кликнете тука :
.
Превозот
Ние нудиме редовни Кина Пост Воздух Mail превозот метод. Тоа трае околу 15~25 дена(САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА),други земји 20~40 дена. Понекогаш е потребно повеќе подолго време. Па мора под итно да се дојде на ред,plese изберете и други методи. За време на божиќ или на други фестивали,времето за испорака може да биде од 5~7 дена подоцна.
Предупредување
ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Повратни информации
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ".
Политика На Враќање
1. Ние прифаќаме да се врати за незадоволителен предмети.
( бидејќи на костим посебност,ве молиме, напишете враќање на следење на број во рок од 3 дена по receiveing стоки )
2. Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови, додатоци.
3. Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети.
4. Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
по примерот : врвот ,панталони

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Извор Тип:
празник
Тип На Објект:
Се поставува
Бренд Име:
ПРЕПРАТЕНА PNYS
Компоненти:
Одговараат на
Знаци:
аниме cosplay

Купувачи како што избираат