.

.

Топла Steampunk Џеб Види Steampunk Altman Мажите се Види Deadpool Класичен Стил Фоб се Види со Синџир Reloj Де Bolsillo Божиќ Подарок

Топла Steampunk Џеб Види Steampunk Altman Мажите се Види Deadpool Класичен Стил Фоб се Види со Синџир Reloj

Оценка на посетителот:

DEN 233.00 -15 %
DEN 274.56
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики На Производот :
Џеб Види Движење : Кварц
Џеб Види Дијаметар : За 4.7 CM
Џеб Види Дебелина : Околу 1.5 CM
Должина на Синџирот : За 80СМ
Најдобар подарок за најважната личност во вашиот живот.
Пакет Содржина :
1 x Види Џеб
1 x Џеб Види Синџир
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
1. Подготовка на Време : ние треба 1 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Бесплатен Превозот За Светот Околу Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrantee нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.
Dixie онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. Така на квалитетот е загарантирана. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас.
Враќање & Размена настава
Atten : ние не може да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
*Цел број
*Сликата на неисправни монистра.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
Dixie онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. и е помагање на моден свесен изгледаат прекрасен од 2010 година. Со седиште во Кина.
Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни.Ние се реализира најголем дел од нашиот успех е и наш клиент. Ова е причината зошто ние сме фокусирани на доставување на возбудлива шопинг искуство и изработка на сигурни дека нашите високи стандарди за квалитет, вредност за пари и услуги се секогаш задоволени.
Предводен од тим на високо посветен и мотивиран група на поединци ние сме цврсто фокусирана на потребите на нашите клиенти. Се надеваме дека со континуиран развој и иновации ние ќе продолжиме да се прошири и да се донесе нашите уникатно искуство за да купувачи ширум светот.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Келер & Вебер
Движење:
Кварц
Пол:
Унисекс
Стил:
Fashion & Неврзан
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
P367
Функција:
Altman Мажите Се Види Џеб
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Dial Дијаметар:
0.047 m
Рамки Материјал Тип:
Легура
Рамки Функција:
Стационарни
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
200000137:
200001559

Купувачи како што избираат